Сеть местных судов Украины

ЛІГА:ЗАКОН
Справочная информация от 20.05.2011
Полный текст документа доступен в системах ЛІГА:ЗАКОН. Вы можете бесплатно протестировать системы ЛІГА:ЗАКОН.

МЕРЕЖА
місцевих загальних судів

N з/п 

Найменування місцевого загального суду 

Місцезнаходження суду 

Автономна Республіка Крим 

1. 

Алуштинський міський 

м. Алушта 

2. 

Армянський міський 

м. Армянськ 

3. 

Бахчисарайський районний 

м. Бахчисарай 

4. 

Білогірський районний 

м. Білогірськ 

5. 

Джанкойський міськрайонний 

м. Джанкой 

6. 

Євпаторійський міський 

м. Євпаторія 

7. 

Керченський міський 

м. Керч 

8. 

Кіровський районний 

смт Кіровське 

9. 

Красногвардійський районний 

смт Красногвардійське 

10. 

Красноперекопський міськрайонний 

м. Красноперекопськ 

11. 

Ленінський районний 

смт Леніне 

12. 

Нижньогірський районний 

смт Нижньогірський 

13. 

Первомайський районний 

смт Первомайське 

14. 

Роздольненський районний 

смт Роздольне 

15. 

Сакський міськрайонний 

м. Саки 

16. 

Сімферопольський районний 

м. Сімферополь 

17. 

Совєтський районний 

смт Совєтський 

18. 

Судацький міський 

м. Судак 

19. 

Феодосійський міський 

м. Феодосія 

20. 

Чорноморський районний 

смт Чорноморське 

21. 

Ялтинський міський 

м. Ялта 

м. Сімферополь 

22. 

Залізничний районний 

м. Сімферополь 

23. 

Київський районний 

м. Сімферополь 

24. 

Центральний районний 

м. Сімферополь 

Вінницька область 

1. 

Барський районний 

м. Бар 

2. 

Бершадський районний 

м. Бершадь 

21.

Вінницький міський

м. Вінниця

3. 

Вінницький районний 

м. Вінниця 

4. 

Гайсинський районний 

м. Гайсин 

5. 

Жмеринський міськрайонний 

м. Жмеринка 

6. 

Іллінецький районний 

м. Іллінці 

7. 

Калинівський районний 

м. Калинівка 

8. 

Козятинський міськрайонний 

м. Козятин 

9. 

Крижопільський районний 

смт Крижопіль 

10. 

Ладижинський міський 

м. Ладижин 

11. 

Липовецький районний 

смт Липовець 

12. 

Літинський районний 

смт Літин 

13. 

Могилів-Подільський міськрайонний 

м. Могилів-Подільський 

14. 

Мурованокуриловецький районний 

смт Муровані Курилівці 

15. 

Немирівський районний 

м. Немирів 

16. 

Оратівський районний 

смт Оратів 

17. 

Піщанський районний 

смт Піщанка 

18. 

Погребищенський районний 

м. Погребище 

19. 

Теплицький районний 

смт Теплик 

20. 

Тиврівський районний 

смт Тиврів 

21. 

Томашпільський районний 

смт Томашпіль 

22. 

Тростянецький районний 

смт Тростянець 

23. 

Тульчинський районний 

м. Тульчин 

24. 

Хмільницький міськрайонний 

м. Хмільник 

25. 

Чернівецький районний 

смт Чернівці 

26. 

Чечельницький районний 

смт Чечельник 

27. 

Шаргородський районний 

м. Шаргород 

28. 

Ямпільський районний 

м. Ямпіль 

Назву підрозділу виключено

29. 

Пункт виключено

 

30. 

Пункт виключено

 

31. 

Пункт виключено

 

Волинська область 

1. 

Володимир-Волинський міський 

м. Володимир-Волинський 

2. 

Горохівський районний 

м. Горохів 

3. 

Іваничівський районний 

смт Іваничі 

4. 

Камінь-Каширський районний 

м. Камінь-Каширський 

5. 

Ківерцівський районний 

м. Ківерці 

6. 

Ковельський міськрайонний 

м. Ковель 

7. 

Локачинський районний 

смт Локачі 

8. 

Луцький міськрайонний 

м. Луцьк 

9. 

Любешівський районний 

смт Любешів 

10. 

Любомльський районний 

м. Любомль 

11. 

Маневицький районний 

смт Маневичі 

12. 

Нововолинський міський 

м. Нововолинськ 

13. 

Ратнівський районний 

смт Ратне 

14. 

Рожищенський районний 

м. Рожище 

15. 

Старовижівський районний 

смт Стара Вижівка 

16. 

Турійський районний 

смт Турійськ 

17. 

Шацький районний 

смт Шацьк 

Дніпропетровська область 

1. 

Апостолівський районний 

м. Апостолове 

2. 

Васильківський районний 

смт Васильківка 

3. 

Вільногірський міський 

м. Вільногірськ 

4. 

Верхньодніпровський районний 

м. Верхньодніпровськ 

5. 

Дніпропетровський районний 

м. Дніпропетровськ 

6. 

Жовтоводський міський 

м. Жовті Води 

7. 

Криворізький районний 

м. Кривий Ріг 

8. 

Криничанський районний 

смт Кринички 

9. 

Магдалинівський районний 

смт Магдалинівка 

10. 

Марганецький міський 

м. Марганець 

11. 

Межівський районний 

смт Межова 

12. 

Нікопольський міськрайонний 

м. Нікополь 

13. 

Новомосковський міськрайонний 

м. Новомосковськ 

14. 

Орджонікідзевський міський 

м. Орджонікідзе 

15. 

Павлоградський міськрайонний 

м. Павлоград 

16. 

Першотравенський міський 

м. Першотравенськ 

17. 

Петропавлівський районний 

смт Петропавлівка 

18. 

Петриківський районний 

смт Петриківка 

19. 

Покровський районний 

смт Покровське 

20. 

П'ятихатський районний 

м. П'ятихатки 

21. 

Синельниківський міськрайонний 

м. Синельникове 

22. 

Солонянський районний 

смт Солоне 

23. 

Софіївський районний 

смт Софіївка 

24. 

Тернівський міський 

м. Тернівка 

25. 

Томаківський районний 

смт Томаківка 

26. 

Царичанський районний 

смт Царичанка 

27. 

Широківський районний 

смт Широке 

28. 

Юр'ївський районний 

смт Юр'ївка 

м. Дніпропетровськ 

29. 

Амур-Нижньодніпровський районний 

м. Дніпропетровськ 

30. 

Бабушкінський районний 

м. Дніпропетровськ 

31. 

Жовтневий районний 

м. Дніпропетровськ 

32. 

Індустріальний районний 

м. Дніпропетровськ 

33. 

Кіровський районний 

м. Дніпропетровськ 

34. 

Красногвардійський районний 

м. Дніпропетровськ 

35. 

Ленінський районний 

м. Дніпропетровськ 

36. 

Самарський районний 

м. Дніпропетровськ 

м. Дніпродзержинськ 

37. 

Баглійський районний 

м. Дніпродзержинськ 

38. 

Заводський районний 

м. Дніпродзержинськ 

39. 

Дніпровський районний 

м. Дніпродзержинськ 

м. Кривий Ріг 

40. 

Дзержинський районний 

м. Кривий Ріг 

41. 

Довгинцівський районний 

м. Кривий Ріг 

42. 

Жовтневий районний 

м. Кривий Ріг 

43. 

Інгулецький районний 

м. Кривий Ріг 

44. 

Саксаганський районний 

м. Кривий Ріг 

45. 

Тернівський районний 

м. Кривий Ріг 

46. 

Центрально-Міський районний 

м. Кривий Ріг 

Донецька область 

1. 

Авдіївський міський 

м. Авдіївка 

2. 

Амвросіївський районний 

м. Амвросіївка 

3. 

Артемівський міськрайонний 

м. Артемівськ 

4. 

Великоновосілківський районний 

смт Велика Новосілка 

5. 

Волноваський районний 

м. Волноваха 

6. 

Володарський районний 

смт Володарське 

7. 

Вугледарський міський 

м. Вугледар 

8. 

Дебальцевський міський 

м. Дебальцеве 

9. 

Дзержинський міський 

м. Дзержинськ 

10. 

Димитровський міський 

м. Димитров 

11. 

Добропільський міськрайонний 

м. Добропілля 

12. 

Докучаєвський міський 

м. Докучаєвськ 

13. 

Дружківський міський 

м. Дружківка 

14. 

Єнакіївський міський 

м. Єнакієве 

15. 

Жданівський міський 

м. Жданівка 

16. 

Кіровський міський 

м. Кіровське 

17. 

Костянтинівський міськрайонний 

м. Костянтинівка 

18. 

Краматорський міський 

м. Краматорськ 

19. 

Красноармійський міськрайонний 

м. Красноармійськ 

20. 

Краснолиманський міський 

м. Красний Лиман 

21. 

Мар'їнський районний 

м. Курахове 

22. 

Новоазовський районний 

м. Новоазовськ 

23. 

Новогродівський міський 

м. Новогродівка 

24. 

Олександрівський районний 

смт Олександрівка 

25. 

Першотравневий районний 

смт Першотравневе 

26. 

Селидівський міський 

м. Селидове 

27. 

Слов'янський міськрайонний 

м. Слов'янськ 

28. 

Сніжнянський міський 

м. Сніжне 

29. 

Старобешівський районний 

смт Старобешеве 

30. 

Торезький міський 

м. Торез 

31. 

Тельманівський районний 

смт Тельманове 

32. 

Харцизький міський 

м. Харцизьк 

33. 

Шахтарський міськрайонний 

м. Шахтарськ 

34. 

Ясинуватський міськрайонний 

м. Ясинувата 

м. Горлівка 

35. 

Калінінський районний 

м. Горлівка 

36. 

Микитівський районний 

м. Горлівка 

37. 

Центрально-Міський районний 

м. Горлівка 

м. Донецьк 

38. 

Будьоннівський районний 

м. Донецьк 

39. 

Ворошиловський районний 

м. Донецьк 

40. 

Калінінський районний 

м. Донецьк 

41. 

Київський районний 

м. Донецьк 

42. 

Кіровський районний 

м. Донецьк 

43. 

Куйбишевський районний 

м. Донецьк 

44. 

Ленінський районний 

м. Донецьк 

45. 

Петровський районний 

м. Донецьк 

46. 

Пролетарський районний 

м. Донецьк 

м. Маріуполь 

47. 

Жовтневий районний 

м. Маріуполь 

48. 

Іллічівський районний 

м. Маріуполь 

49. 

Орджонікідзевський районний 

м. Маріуполь 

50. 

Приморський районний 

м. Маріуполь 

м. Макіївка 

51. 

Гірницький районний 

м. Макіївка 

52. 

Кіровський районний 

м. Макіївка 

53. 

Совєтський районний 

м. Макіївка 

54. 

Центрально-Міський районний 

м. Макіївка 

55. 

Червоногвардійський районний 

м. Макіївка 

Житомирська область 

1. 

Андрушівський районний 

м. Андрушівка 

2. 

Баранівський районний 

смт Баранівка 

3. 

Бердичівський міськрайонний 

м. Бердичів 

4. 

Брусилівський районний 

смт Брусилів 

5. 

Володарсько-Волинський районний 

смт Володарськ-Волинський 

6. 

Романівський районний 

смт Романів 

7. 

Ємільчинський районний 

смт Ємільчине 

8. 

Житомирський районний 

м. Житомир 

9. 

Коростенський міськрайонний 

м. Коростень 

10. 

Коростишівський районний 

м. Коростишів 

11. 

Лугинський районний 

смт Лугини 

12. 

Любарський районний 

смт Любар 

13. 

Малинський районний 

м. Малин 

14. 

Народицький районний 

смт Народичі 

15. 

Новоград-Волинський міськрайонний 

м. Новоград-Волинський 

16. 

Овруцький районний 

м. Овруч 

17. 

Олевський районний 

смт Олевськ 

18. 

Попільнянський районний 

смт Попільня 

19. 

Радомишльський районний 

м. Радомишль 

20. 

Ружинський районний 

смт Ружин 

21. 

Червоноармійський районний 

смт Червоноармійськ 

22. 

Черняхівський районний 

смт Черняхів 

23. 

Чуднівський районний 

смт Чуднів 

м. Житомир 

24. 

Богунський районний 

м. Житомир 

25. 

Корольовський районний 

м. Житомир 

Закарпатська область 

1. 

Берегівський районний 

м. Берегове 

2. 

Великоберезнянський районний 

смт Великий Березний 

3. 

Виноградівський районний 

м. Виноградів 

4. 

Воловецький районний 

смт Воловець 

5. 

Іршавський районний 

м. Іршава 

6. 

Міжгірський районний 

смт Міжгір'я 

7. 

Мукачівський міськрайонний 

м. Мукачеве 

8. 

Перечинський районний 

смт Перечин 

9. 

Рахівський районний 

м. Рахів 

10. 

Свалявський районний 

м. Свалява 

11. 

Тячівський районний 

м. Тячів 

12. 

Ужгородський міськрайонний 

м. Ужгород 

13. 

Хустський районний 

м. Хуст 

Запорізька область 

1. 

Бердянський міськрайонний 

м. Бердянськ 

2. 

Василівський районний 

м. Василівка 

3. 

Великобілозерський районний 

с. Велика Білозерка 

4. 

Веселівський районний 

смт Веселе 

5. 

Вільнянський районний 

м. Вільнянськ 

6. 

Гуляйпільський районний 

м. Гуляйполе 

7. 

Енергодарський міський 

м. Енергодар 

8. 

Запорізький районний 

м. Запоріжжя 

9. 

Кам'янсько-Дніпровський районний 

м. Кам'янка-Дніпровська 

10. 

Куйбишевський районний 

смт Куйбишеве 

11. 

Мелітопольський міськрайонний 

м. Мелітополь 

12. 

Михайлівський районний 

смт Михайлівка 

13. 

Новомиколаївський районний 

смт Новомиколаївка 

14. 

Оріхівський районний 

м. Оріхів 

15. 

Пологівський районний 

м. Пологи 

16. 

Приазовський районний 

смт Приазовське 

17. 

Приморський районний 

м. Приморськ 

18. 

Розівський районний 

смт Розівка 

19. 

Токмацький районний 

м. Токмак 

20. 

Чернігівський районний 

смт Чернігівка 

21. 

Якимівський районний 

смт Якимівка 

м. Запоріжжя 

22. 

Жовтневий районний 

м. Запоріжжя 

23. 

Заводський районний 

м. Запоріжжя 

24. 

Комунарський районний 

м. Запоріжжя 

25. 

Ленінський районний 

м. Запоріжжя 

26. 

Орджонікідзевський районний 

м. Запоріжжя 

27. 

Шевченківський районний 

м. Запоріжжя 

28. 

Хортицький районний 

м. Запоріжжя 

Івано-Франківська область 

1. 

Богородчанський районний 

смт Богородчани 

2. 

Болехівський міський 

м. Болехів 

3. 

Верховинський районний 

смт Верховина 

4. 

Галицький районний 

м. Галич 

5. 

Городенківський районний 

м. Городенка 

6. 

Долинський районний 

м. Долина 

7. 

Івано-Франківський міський 

м. Івано-Франківськ 

8. 

Калуський міськрайонний 

м. Калуш 

9. 

Коломийський міськрайонний 

м. Коломия 

10. 

Косівський районний 

м. Косів 

11. 

Надвірнянський районний 

м. Надвірна 

12. 

Рогатинський районний 

м. Рогатин 

13. 

Рожнятівський районний 

смт Рожнятів 

14. 

Снятинський районний 

м. Снятин 

15. 

Тисменицький районний 

м. Івано-Франківськ 

16. 

Тлумацький районний 

м. Тлумач 

17. 

Яремчанський міський 

м. Яремча 

Київська область 

1. 

Баришівський районний 

смт Баришівка 

2. 

Березанський міський 

м. Березань 

3. 

Білоцерківський міськрайонний 

м. Біла Церква 

4. 

Богуславський районний 

м. Богуслав 

5. 

Бориспільський міськрайонний 

м. Бориспіль 

6. 

Бородянський районний 

смт Бородянка 

7. 

Броварський міськрайонний 

м. Бровари 

8. 

Васильківський міськрайонний 

м. Васильків 

9. 

Вишгородський районний 

м. Вишгород 

10. 

Володарський районний 

смт Володарка 

11. 

Згурівський районний 

смт Згурівка 

12. 

Іванківський районний 

смт Іванків 

13. 

Ірпінський міський 

м. Ірпінь 

14. 

Кагарлицький районний 

м. Кагарлик 

15. 

Києво-Святошинський районний 

м. Київ 

16. 

Макарівський районний 

смт Макарів 

17. 

Миронівський районний 

м. Миронівка 

18. 

Обухівський районний 

м. Обухів 

19. 

Переяслав-Хмельницький міськрайонний 

м. Переяслав-Хмельницький 

20. 

Ржищевський міський 

м. Ржищів 

21. 

Рокитнянський районний 

смт Рокитне 

22. 

Сквирський районний 

м. Сквира 

23. 

Славутицький міський 

м. Славутич 

24. 

Ставищенський районний 

смт Ставище 

25. 

Таращанський районний 

м. Тараща 

26. 

Тетіївський районний 

м. Тетіїв 

27. 

Фастівський міськрайонний 

м. Фастів 

28. 

Яготинський районний 

м. Яготин 

Кіровоградська область 

1. 

Бобринецький районний 

м. Бобринець 

2. 

Вільшанський районний 

смт Вільшанка 

3. 

Гайворонський районний 

м. Гайворон 

4. 

Голованівський районний 

смт Голованівськ 

5. 

Добровеличківський районний 

смт Добровеличківка 

6. 

Долинський районний 

м. Долинська 

7. 

Знам'янський міськрайонний 

м. Знам'янка 

8. 

Кіровоградський районний 

м. Кіровоград 

9. 

Компаніївський районний 

смт Компаніївка 

10. 

Маловисківський районний 

м. Мала Виска 

11. 

Новгородківський районний 

смт Новгородка 

12. 

Новоархангельський районний 

смт Новоархангельськ 

13. 

Новомиргородський районний 

м. Новомиргород 

14. 

Новоукраїнський районний 

м. Новоукраїнка 

15. 

Олександрівський районний 

смт Олександрівка 

16. 

Олександрійський міськрайонний 

м. Олександрія 

17. 

Онуфріївський районний 

смт Онуфріївка 

18. 

Петрівський районний 

смт Петрове 

19. 

Світловодський міськрайонний 

м. Світловодськ 

20. 

Ульяновський районний 

м. Ульяновка 

21. 

Устинівський районний 

смт Устинівка 

м. Кіровоград 

22. 

Кіровський районний 

м. Кіровоград 

23. 

Ленінський районний 

м. Кіровоград 

Луганська область 

1. 

Алчевський міський 

м. Алчевськ 

2. 

Антрацитівський міськрайонний 

м. Антрацит 

3. 

Біловодський районний 

смт Біловодськ 

4. 

Білокуракинський районний 

смт Білокуракине 

5. 

Брянківський міський 

м. Брянка 

6. 

Кіровський міський 

м. Кіровськ 

7. 

Краснодонський міськрайонний 

м. Краснодон 

8. 

Краснолуцький міський 

м. Красний Луч 

9. 

Кремінський районний 

м. Кремінна 

10. 

Лисичанський міський 

м. Лисичанськ 

11. 

Лутугинський районний 

м. Лутугине 

12. 

Марківський районний 

смт Марківка 

13. 

Міловський районний 

смт Мілове 

14. 

Новоайдарський районний 

смт Новоайдар 

15. 

Новопсковський районний 

смт Новопсков 

16. 

Первомайський міський 

м. Первомайськ 

17. 

Перевальський районний 

м. Перевальськ 

18. 

Попаснянський районний 

м. Попасна 

19. 

Ровеньківський міський 

м. Ровеньки 

20. 

Рубіжанський міський 

м. Рубіжне 

21. 

Сватівський районний 

м. Сватове 

22. 

Свердловський міський 

м. Свердловськ 

23. 

Сєвєродонецький міський 

м. Сєвєродонецьк 

24. 

Слов'яносербський районний 

смт Слов'яносербськ 

25. 

Станично-Луганський районний 

смт Станично-Луганське 

26. 

Старобільський районний 

м. Старобільськ 

27. 

Стахановський міський 

м. Стаханов 

28. 

Троїцький районний 

смт Троїцьке 

м. Луганськ 

29. 

Артемівський районний 

м. Луганськ 

30. 

Жовтневий районний 

м. Луганськ 

31. 

Кам'янобрідський районний 

м. Луганськ 

32. 

Ленінський районний 

м. Луганськ 

Львівська область 

1. 

Бориславський міський 

м. Борислав 

2. 

Бродівський районний 

м. Броди 

3. 

Буський районний 

м. Буськ 

4. 

Городоцький районний 

м. Городок 

5. 

Дрогобицький міськрайонний 

м. Дрогобич 

6. 

Жидачівський районний 

м. Жидачів 

7. 

Жовківський районний 

м. Жовква 

8. 

Золочівський районний 

м. Золочів 

9. 

Кам'янка-Бузький районний 

м. Кам'янка-Бузька 

10. 

Миколаївський районний 

м. Миколаїв 

11. 

Мостиський районний 

м. Мостиська 

12. 

Перемишлянський районний 

м. Перемишляни 

13. 

Пустомитівський районний 

смт Пустомити 

14. 

Радехівський районний 

м. Радехів 

15. 

Самбірський міськрайонний 

м. Самбір 

16. 

Сколівський районний 

м. Сколе 

17. 

Сокальський районний 

м. Сокаль 

18. 

Старосамбірський районний 

м. Старий Самбір 

19. 

Стрийський міськрайонний 

м. Стрий 

20. 

Трускавецький міський 

м. Трускавець 

21. 

Турківський районний 

м. Турка 

22. 

Червоноградський міський 

м. Червоноград 

23. 

Яворівський районний 

м. Яворів 

м. Львів 

24. 

Галицький районний 

м. Львів 

25. 

Залізничний районний 

м. Львів 

26. 

Личаківський районний 

м. Львів 

27. 

Сихівський районний 

м. Львів 

28. 

Франківський районний 

м. Львів 

29. 

Шевченківський районний 

м. Львів 

Миколаївська область 

1. 

Арбузинський районний 

смт Арбузинка 

2. 

Баштанський районний 

м. Баштанка 

3. 

Березанський районний 

смт Березанка 

4. 

Березнегуватський районний 

смт Березнегувате 

5. 

Братський районний 

смт Братське 

6. 

Веселинівський районний 

смт Веселинове 

7. 

Вознесенський міськрайонний 

м. Вознесенськ 

8. 

Врадіївський районний 

смт Врадіївка 

9. 

Доманівський районний 

смт Доманівка 

10. 

Єланецький районний 

смт Єланець 

11. 

Жовтневий районний 

м. Миколаїв 

12. 

Казанківський районний 

смт Казанка 

13. 

Кривоозерський районний 

смт Криве Озеро 

14. 

Миколаївський районний 

м. Миколаїв 

15. 

Новобузький районний 

м. Новий Буг 

16. 

Новоодеський районний 

м. Нова Одеса 

17. 

Очаківський міськрайонний 

м. Очаків 

18. 

Первомайський міськрайонний 

м. Первомайск 

19. 

Снігурівський районний 

м. Снігурівка 

20. 

Южноукраїнський міський 

м. Южноукраїнськ 

м. Миколаїв 

21. 

Заводський районний 

м. Миколаїв 

22. 

Корабельний районний 

м. Миколаїв 

23. 

Ленінський районний 

м. Миколаїв 

24. 

Центральний районний 

м. Миколаїв 

Одеська область 

1. 

Ананьївський районний 

м. Ананьїв 

2. 

Арцизький районний 

м. Арциз 

3. 

Балтський районний 

м. Балта 

4. 

Березівський районний 

м. Березівка 

5. 

Білгород-Дністровський міськрайонний 

м. Білгород-Дністровський 

6. 

Біляївський районний 

м. Біляївка 

7. 

Болградський районний 

м. Болград 

8. 

Великомихайлівський районний 

смт Велика Михайлівка 

9. 

Іванівський районний 

смт Іванівка 

10. 

Ізмаїльський міськрайонний 

м. Ізмаїл 

11. 

Іллічівський міський 

м. Іллічівськ 

12. 

Кілійський районний 

м. Кілія 

13. 

Кодимський районний 

м. Кодима 

14. 

Комінтернівський районний 

смт Комінтернівське 

15. 

Котовський міськрайонний 

м. Котовськ 

16. 

Красноокнянський районний 

смт Красні Окни 

17. 

Любашівський районний 

смт Любашівка 

18. 

Миколаївський районний 

смт Миколаївка 

19. 

Овідіопольський районний 

смт Овідіополь 

20. 

Ренійський районний 

м. Рені 

21. 

Роздільнянський районний 

м. Роздільна 

22. 

Савранський районний 

смт Саврань 

23. 

Саратський районний 

смт Сарата 

24. 

Тарутинський районний 

смт Тарутине 

25. 

Татарбунарський районний 

м. Татарбунари 

26. 

Теплодарський міський 

м. Теплодар 

27. 

Фрунзівський районний 

смт Фрунзівка 

28. 

Ширяївський районний 

смт Ширяєве 

29. 

Южний міський 

м. Южне 

м. Одеса 

30. 

Київський районний 

м. Одеса 

31. 

Малиновський районний 

м. Одеса 

32. 

Приморський районний 

м. Одеса 

33. 

Суворовський районний 

м. Одеса 

Полтавська область 

1. 

Великобагачанський районний 

смт Велика Багачка 

2. 

Гадяцький районний 

м. Гадяч 

3. 

Глобинський районний 

м. Глобине 

4. 

Гребінківський районний 

м. Гребінка 

5. 

Диканський районний 

смт Диканька 

6. 

Зіньківський районний 

м. Зіньків 

7. 

Карлівський районний 

м. Карлівка 

8. 

Кобеляцький районний 

м. Кобеляки 

9. 

Козельщинський районний 

смт Козельщина 

10. 

Комсомольський міський 

м. Комсомольськ 

11. 

Котелевський районний 

смт Котельва 

12. 

Кременчуцький районний 

м. Кременчук 

13. 

Лохвицький районний 

м. Лохвиця 

14. 

Лубенський міськрайонний 

м. Лубни 

15. 

Машівський районний 

смт Машівка 

16. 

Миргородський міськрайонний 

м. Миргород 

17. 

Новосанжарський районний 

смт Нові Санжари 

18. 

Оржицький районний 

смт Оржиця 

19. 

Пирятинський районний 

м. Пирятин 

20. 

Полтавський районний 

м. Полтава 

21. 

Решетилівський районний 

смт Решетилівка 

22. 

Семенівський районний 

смт Семенівка 

23. 

Хорольський районний 

м. Хорол 

24. 

Чорнухинський районний 

смт Чорнухи 

25. 

Чутівський районний 

смт Чутове 

26. 

Шишацький районний 

смт Шишаки 

м. Полтава 

27. 

Київський районний 

м. Полтава 

28. 

Ленінський районний 

м. Полтава 

29. 

Октябрський районний 

м. Полтава 

м. Кременчук 

30. 

Автозаводський районний 

м. Кременчук 

31. 

Крюківський районний 

м. Кременчук 

Рівненська область 

1. 

Березнівський районний 

смт Березне 

2. 

Володимирецький районний 

смт Володимирець 

3. 

Гощанський районний 

смт Гоща 

4. 

Демидівський районний 

смт Демидівка 

5. 

Дубенський міськрайонний 

м. Дубно 

6. 

Дубровицький районний 

м. Дубровиця 

7. 

Зарічненський районний 

смт Зарічне 

8. 

Здолбунівський районний 

м. Здолбунів 

9. 

Корецький районний 

м. Корець 

10. 

Костопільський районний 

м. Костопіль 

11. 

Кузнецовський міський 

м. Кузнецовськ 

12. 

Млинівський районний 

смт Млинів 

13. 

Острозький районний 

м. Острог 

14. 

Радивилівський районний 

м. Радивилів 

15. 

Рівненський міський 

м. Рівне 

16. 

Рівненський районний 

м. Рівне 

17. 

Рокитнівський районний 

смт Рокитне 

18. 

Сарненський районний 

м. Сарни 

Сумська область 

1. 

Білопільський районний 

м. Білопілля 

2. 

Буринський районний 

м. Буринь 

3. 

Великописарівський районний 

смт Велика Писарівка 

4. 

Глухівський міськрайонний 

м. Глухів 

5. 

Конотопський міськрайонний 

м. Конотоп 

6. 

Краснопільський районний 

смт Краснопілля 

7. 

Кролевецький районний 

м. Кролевець 

8. 

Лебединський районний 

м. Лебедин 

9. 

Липоводолинський районний 

смт Липова Долина 

10. 

Недригайлівський районний 

смт Недригайлів 

11. 

Охтирський міськрайонний 

м. Охтирка 

12. 

Путивльський районний 

м. Путивль 

13. 

Роменський міськрайонний 

м. Ромни 

14. 

Середино-Будський районний 

м. Середина-Буда 

15. 

Сумський районний 

м. Суми 

16. 

Тростянецький районний 

м. Тростянець 

17. 

Шосткинський міськрайонний 

м. Шостка 

18. 

Ямпільський районний 

смт Ямпіль 

м. Суми 

19. 

Зарічний районний 

м. Суми 

20. 

Ковпаківський районний 

м. Суми 

Тернопільська область 

1. 

Бережанський районний 

м. Бережани 

2. 

Борщівський районний 

м. Борщів 

3. 

Бучацький районний 

м. Бучач 

4. 

Гусятинський районний 

смт Гусятин 

5. 

Заліщицький районний 

м. Заліщики 

6. 

Збаразький районний 

м. Збараж 

7. 

Зборівський районний 

м. Зборів 

8. 

Козівський районний 

смт Козова 

9. 

Кременецький районний 

м. Кременець 

10. 

Лановецький районний 

смт Ланівці 

11. 

Монастириський районний 

м. Монастириська 

12. 

Підволочиський районний 

смт Підволочиськ 

13. 

Підгаєцький районний 

м. Підгайці 

14. 

Теребовлянський районний 

м. Теребовля 

15. 

Тернопільський міськрайонний 

м. Тернопіль 

16. 

Чортківський районний 

м. Чортків 

17. 

Шумський районний 

смт Шумське 

Харківська область 

1. 

Балаклійський районний 

м. Балаклія 

2. 

Барвінківський районний 

м. Барвінкове 

3. 

Близнюківський районний 

смт Близнюки 

4. 

Богодухівський районний 

м. Богодухів 

5. 

Борівський районний 

смт Борова 

6. 

Валківський районний 

м. Валки 

7. 

Великобурлуцький районний 

смт Великий Бурлук 

8. 

Вовчанський районний 

м. Вовчанськ 

9. 

Дворічанський районний 

смт Дворічна 

10. 

Дергачівський районний 

м. Дергачі 

11. 

Зачепилівський районний 

смт Зачепилівка 

12. 

Зміївський районний 

м. Зміїв 

13. 

Золочівський районний 

смт Золочів 

14. 

Ізюмський міськрайонний 

м. Ізюм 

15. 

Кегичівський районний 

смт Кегичівка 

16. 

Коломацький районний 

м. Коломак 

17. 

Красноградський районний 

м. Красноград 

18. 

Краснокутський районний 

смт Краснокутськ 

19. 

Куп'янський міськрайонний 

м. Куп'янськ 

20. 

Лозівський міськрайонний 

м. Лозова 

21. 

Люботинський міський 

м. Люботин 

22. 

Нововодолазький районний 

смт Нова Водолага 

23. 

Первомайський міськрайонний 

м. Первомайський 

24. 

Печенізький районний 

смт Печеніги 

25. 

Сахновщинський районний 

смт Сахновщина 

26. 

Харківський районний 

м. Харків 

27. 

Чугуївський міський 

м. Чугуїв 

28. 

Шевченківський районний 

смт Шевченкове 

м. Харків 

29. 

Дзержинський районний 

м. Харків 

30. 

Жовтневий районний 

м. Харків 

31. 

Київський районний 

м. Харків 

32. 

Комінтернівський районний 

м. Харків 

33. 

Ленінський районний 

м. Харків 

34. 

Московський районний 

м. Харків 

35. 

Орджонікідзевський районний 

м. Харків 

36. 

Фрунзенський районний 

м. Харків 

37. 

Червонозаводський районний 

м. Харків 

Херсонська область 

1. 

Бериславський районний 

м. Берислав 

2. 

Білозерський районний 

смт Білозерка 

3. 

Великолепетиський районний 

смт Велика Лепетиха 

4. 

Великоолександрівський районний 

смт Велика Олександрівка 

5. 

Верхньорогачицький районний 

смт Верхній Рогачик 

6. 

Високопільський районний 

смт Високопілля 

7. 

Генічеський районний 

м. Генічеськ 

8. 

Голопристанський районний 

м. Гола Пристань 

9. 

Горностаївський районний 

смт Горностаївка 

10. 

Іванівський районний 

смт Іванівка 

11. 

Каланчацький районний 

смт Каланчак 

12. 

Каховський міськрайонний 

м. Каховка 

13. 

Нижньосірогозький районний 

смт Нижні Сірогози 

14. 

Нововоронцовський районний 

смт Нововоронцовка 

15. 

Новотроїцький районний 

смт Новотроїцьке 

16. 

Новокаховський міський 

м. Нова Каховка 

17. 

Скадовський районний 

м. Скадовськ 

171.

Херсонський міський

м. Херсон

18. 

Цюрупинський районний 

м. Цюрупинськ 

19. 

Чаплинський районний 

смт Чаплинка 

Назву підрозділу виключено

20. 

Пункт виключено

 

21. 

Пункт виключено

 

22. 

Пункт виключено

 

Хмельницька область 

1. 

Білогірський районний 

смт Білогір'я 

2. 

Віньковецький районний 

смт Віньківці 

3. 

Волочиський районний 

м. Волочиськ 

4. 

Городоцький районний 

м. Городок 

5. 

Деражнянський районний 

смт Деражня 

6. 

Дунаєвецький районний 

м. Дунаївці 

7. 

Ізяславський районний 

м. Ізяслав 

8. 

Кам'янець-Подільський міськрайонний 

м. Кам'янець-Подільський 

9. 

Красилівський районний 

м. Красилів 

10. 

Летичівський районний 

смт Летичів 

11. 

Нетішинський міський 

м. Нетішин 

12. 

Новоушицький районний 

м. Нова Ушиця 

13. 

Полонський районний 

м. Полонне 

14. 

Славутський міськрайонний 

м. Славута 

15. 

Старокостянтинівський районний 

м. Старокостянтинів 

16. 

Старосинявський районний 

смт Стара Синява 

17. 

Теофіпольський районний 

смт Теофіполь 

18. 

Хмельницький міськрайонний 

м. Хмельницький 

19. 

Чемеровецький районний 

смт Чемерівці 

20. 

Шепетівський міськрайонний 

м. Шепетівка 

21. 

Ярмолинецький районний 

смт Ярмолинці 

Черкаська область 

1. 

Ватутінський міський 

м. Ватутіне 

2. 

Городищенський районний 

м. Городище 

3. 

Драбівський районний 

смт Драбів 

4. 

Жашківський районний 

м. Жашків 

5. 

Звенигородський районний 

м. Звенигородка 

6. 

Золотоніський міськрайонний 

м. Золотоноша 

7. 

Кам'янський районний 

м. Кам'янка 

8. 

Канівський міськрайонний 

м. Канів 

9. 

Катеринопільський районний 

смт Катеринопіль 

10. 

Корсунь-Шевченківський районний 

м. Корсунь-Шевченківський 

11. 

Лисянський районний 

смт Лисянка 

12. 

Маньківський районний 

смт Маньківка 

13. 

Монастирищенський районний 

м. Монастирище 

14. 

Смілянський міськрайонний 

м. Сміла 

15. 

Тальнівський районний 

м. Тальне 

16. 

Уманський міськрайонний 

м. Умань 

17. 

Христинівський районний 

м. Христинівка 

18. 

Черкаський районний 

м. Черкаси 

19. 

Чигиринський районний 

м. Чигирин 

20. 

Чорнобаївський районний 

смт Чорнобай 

21. 

Шполянський районний 

м. Шпола 

м. Черкаси 

22. 

Придніпровський районний 

м. Черкаси 

23. 

Соснівський районний 

м. Черкаси 

Чернівецька область 

1. 

Вижницький районний 

м. Вижниця 

2. 

Герцаївський районний 

м. Герца 

3. 

Глибоцький районний 

смт Глибока 

4. 

Заставнівський районний 

м. Заставна 

5. 

Кельменецький районний 

смт Кельменці 

6. 

Кіцманський районний 

м. Кіцмань 

61.

Новодністровський міський

м. Новодністровськ

7. 

Новоселицький районний 

м. Новоселиця 

8. 

Путильський районний 

смт Путила 

9. 

Сокирянський районний 

м. Сокиряни 

10. 

Сторожинецький районний 

м. Сторожинець 

11. 

Хотинський районний 

м. Хотин 

м. Чернівці 

12. 

Першотравневий районний 

м. Чернівці 

13. 

Садгірський районний 

м. Чернівці 

14. 

Шевченківський районний 

м. Чернівці 

Чернігівська область 

1. 

Бахмацький районний 

м. Бахмач 

2. 

Бобровицький районний 

м. Бобровиця 

3. 

Борзнянський районний 

м. Борзна 

4. 

Варвинський районний 

смт Варва 

5. 

Городнянський районний 

м. Городня 

6. 

Ічнянський районний 

м. Ічня 

7. 

Козелецький районний 

смт Козелець 

8. 

Коропський районний 

смт Короп 

9. 

Корюківський районний 

м. Корюківка 

10. 

Куликівський районний 

смт Куликівка 

11. 

Менський районний 

м. Мена 

12. 

Ніжинський міськрайонний 

м. Ніжин 

13. 

Новгород-Сіверський районний 

м. Новгород-Сіверський 

14. 

Носівський районний 

м. Носівка 

15. 

Прилуцький міськрайонний 

м. Прилуки 

16. 

Ріпкинський районний 

смт Ріпки 

17. 

Семенівський районний 

м. Семенівка 

18. 

Сосницький районний 

смт Сосниця 

19. 

Срібнянський районний 

смт Срібне 

20. 

Талалаївський районний 

смт Талалаївка 

21. 

Чернігівський районний 

м. Чернігів 

22. 

Щорський районний 

м. Щорс 

м. Чернігів 

23. 

Деснянський районний 

м. Чернігів 

24. 

Новозаводський районний 

м. Чернігів 

м. Київ 

1. 

Голосіївський районний 

м. Київ 

2. 

Дарницький районний 

м. Київ 

3. 

Деснянський районний 

м. Київ 

4. 

Дніпровський районний 

м. Київ 

5. 

Оболонський районний 

м. Київ 

6. 

Печерський районний 

м. Київ 

7. 

Подільський районний 

м. Київ 

8. 

Святошинський районний 

м. Київ 

9. 

Солом'янський районний 

м. Київ 

10. 

Шевченківський районний 

м. Київ 

м. Севастополь 

1. 

Балаклавський районний 

м. Севастополь 

2. 

Гагарінський районний 

м. Севастополь 

3. 

Ленінський районний 

м. Севастополь 

4. 

Нахімовський районний 

м. Севастополь 

 

Поиск