Перечень населенных пунктов, которым в соответствии с Законом Украины «О статусе горных населенных пунктов в Украине» предоставляется статус горных

ЛІГА:ЗАКОН
Справочная информация от 01.11.2004
Полный текст документа доступен в системах ЛІГА:ЗАКОН. Вы можете бесплатно протестировать системы ЛІГА:ЗАКОН.

ПЕРЕЛІК
 населених пунктів, яким відповідно до Закону України "Про статус гірських населених пунктів в Україні" надається статус гірських

ЗАКАРПАТСЬКА ОБЛАСТЬ

Великоберезнянський район

Буківцівська сільська Рада

с. Буківцеве

Верховино-Бистрянська сільська Рада

с. Верховина-Бистра

Вишківська сільська Рада

с. Вишка

Волосянківська сільська Рада

с. Волосянка

с. Луг

Загорбська сільська Рада

с. Жорнава

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 15.01.2002 р. N 49) 

с. Загорб

Костринська сільська Рада

с. Кострина

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 15.01.2002 р. N 49) 

с. Костринська Розтока

Лубнянська сільська Рада

с. Лубня

Лютянська сільська Рада

с. Люта

Розтоцько-Пастільська сільська Рада

с. Бегендяцька Пастіль

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Костева Пастіль

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Розтоцька Пастіль

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 15.01.2002 р. N 49) 

с. Руський Мочар

Смереківська сільська Рада

с. Смерекове

Солянська сільська Рада

с. Домашин

с. Сіль

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Ставненська сільська Рада

с. Ставне

Стричавська сільська Рада

с. Стричава

с. Княгиня

Стужицька сільська Рада

с. Стужиця

Тихівська сільська Рада

с. Тихий

с. Гусний

с. Сухий

Ужоцька сільська Рада

с. Ужок

Чорноголівська сільська Рада

с. Чорноголова

Воловецький район

Воловецька селищна Рада

смт Воловець

с. Канора

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Жденіївська селищна Рада

смт Жденієво

с. Збини

Нижньоворітська селищна Рада

смт Нижні Ворота

с. Задільське

Абранська сільська Рада

с. Абранка

Біласовицька сільська Рада

с. Біласовиця

с. Латірка

Буковецька сільська Рада

с. Буковець

Верб'язька сільська Рада

с. Верб'яж

с. Завадка

Верхньоворітська сільська Рада

с. Верхні Ворота

Гукливська сільська Рада

с. Гукливий

Лазівська сільська Рада

с. Лази

Підполозянська сільська Рада

с. Підполоззя

с. Верхня Грабівниця

с. Ялове

Розтоцька сільська Рада

с. Розтока

с. Кічерний

с. Перехресний

Скотарська сільська Рада

с. Скотарське

Тишівська сільська Рада

с. Тишів

с. Котельниця

Щербовецька сільська Рада

с. Щербовець

с. Пашківці

Іршавський район

Броньківська сільська Рада

с. Суха

Загатянська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

с. Івашковиця

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

с. Дуби

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

с. Климовиця

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Кобалевиця

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Імстичівська сільська Рада

с. Імстичеве

Лисичівська сільська Рада

с. Лисичеве

Малораковецька сільська Рада

с. Малий Раковець

Приборжавська сільська Рада

с. Лукове

Чорнопотіцька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Смологовиця

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Крайня Мартинка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Локіть

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Підгірне

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Чорний Потік

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Міжгірський район

Міжгірська селищна Рада

смт Міжгір'я

с. Запереділля

с. Стригальня

Буковецька сільська Рада

с. Буковець

с. Потік

Верхньобистрянська сільська Рада

с. Верхній Бистрий

Вучківська сільська Рада

с. Вучкове

с. Підчумаль

Голятинська сільська Рада

с. Голятин

Ізківська сільська Рада

с. Ізки

Келечинська сільська Рада

с. Келечин

Колочавська сільська Рада

с. Колочава

с. Горб

с. Мерешор

Лісковецька сільська Рада

с. Лісковець

с. Рекіти

Лозянська сільська Рада

с. Лозянський

с. Сопки

Майданська сільська Рада

с. Майдан

Негровецька сільська Рада

с. Негровець

с. Косів Верх

Нижньостуденівська сільська Рада

с. Нижній Студенний

с. Верхній Студенний

Новоселицька сільська Рада

с. Новоселиця

Пилипецька сільська Рада

с. Пилипець

с. Подобовець

с. Розтока

Присліпська сільська Рада

с. Присліп

с. Завийка

с. Тітківці

Репинська сільська Рада

с. Репинне

с. Діл

с. Сухий

Річківська сільська Рада

с. Річка

с. Тюшка

Синевирська сільська Рада

с. Синевир

с. Заверхня Кичера

Синевирсько-Полянська сільська Рада

с. Синевирська Поляна

с. Береги

с. Загорб

с. Свобода

Соймівська сільська Рада

с. Сойми

Торунська сільська Рада

с. Торунь

с. Лопушне

Мукачівський район

Чинадіївська селищна Рада

с. Синяк

Бабичівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

с. Бабичі

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

с. Ділок

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

Брестівська сільська Рада

с. Брестів

с. Плоскановиця

Обавська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

с. Дубине

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

с. Чабин

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

Пузняковецька сільська Рада

с. Пузняківці

с. Герцівці

с. Грабове

с. Крите

с. Тростяниця

Перечинський район

Вільшинківська сільська Рада

с. Вільшинки

Новоселицька сільська Рада

с. Новоселиця

Тур'є-Бистрянська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Тур'я Бистра

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Тур'є-Полянська сільська Рада

с. Полянська Гута

Туричківська сільська Рада

с. Турички

с. Липовець

с. Лікіцари

с. Лумшори

Рахівський район

Рахівська міська Рада

м. Рахів

Кобилецько-Полянська селищна Рада

смт Кобилецька Поляна

Ясінянська селищна Рада

смт Ясіня

с. Стебний

Білинська сільська Рада

с. Білин

Богданська сільська Рада

с. Богдан

с. Бребоя

Верхньоводянська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

с. Верхнє Водяне

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Стримба

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258) 

Видричанська сільська Рада

с. Видричка

Водицька сільська Рада

с. Водиця

с. Плаюць

Ділівська сільська Рада

с. Ділове

с. Круглий

с. Хмелів

Квасівська сільська Рада

с. Кваси

с. Сітний

с. Тростянець

Косівсько-Полянська сільська Рада

с. Косівська Поляна

Костилівська сільська Рада

с. Костилівка

с. Вільховатий

Лазещинська сільська Рада

с. Лазещина

Лугівська сільська Рада

с. Луги

с. Говерла

Лужанська сільська Рада

с. Луг

Розтоківська сільська Рада

с. Розтоки

Росішківська сільська Рада

с. Росішка

Чорнотисянська сільська Рада

с. Чорна Тиса

Свалявський район

Полянська селищна Рада

с. Уклин

Ганьковицька сільська Рада

с. Ганьковиця

Неліпинська сільська Рада

с. Сасівка

Родниківська сільська Рада

с. Родникова Гута

Тибавська сільська Рада

с. Тибава

Тячівський район

Дубівська селищна Рада

смт Дубове

с. Вишній Дубовець

с. Нижній Дубовець

Усть-Чорнянська селищна Рада

смт Усть-Чорна

Великоугольська сільська Рада

с. Велика Уголька

Вільховецька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Вільхівчик

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Вільховецько-Лазівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Вільхівці-Лази

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Ракове

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Ганичівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Ганичі

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Солоне

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Глибокопотіцька сільська Рада

с. Глибокий Потік

Калинівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Калини

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Краснянська сільська Рада

с. Красна

Кричівська сільська Рада

с. Росош

Лопухівська сільська Рада

с. Лопухів

Нересницька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Підплеша

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Новоселицька сільська Рада

с. Новоселиця

с. Тисалове

Руськомокрянська сільська Рада

с. Руська Мокра

с. Комсомольськ

Тарасівська сільська Рада

с. Тарасівка

Тернівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Вишоватий

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Петрушів

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Углянська сільська Рада

с. Бобове

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Груники

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Мала Уголька

Широколузька сільська Рада

с. Широкий Луг

с. Пригідь

с. Фонтиняси

Хустський район

Березівська сільська Рада

с. Березове

с. Гонцош

с. Ряпідь

Вільшанівська сільська Рада

с. Вільшани

Горінчівська сільська Рада

с. Кутлаш

Драгівська сільська Рада

с. Жовтневе

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Кічерели

с. Становець

Забрідська сільська рада

с. Забрідь

Копашнівська сільська Рада

с. Лунка

с. Поляна

с. Хустець

Кошелівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Залом

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Липецько-Полянська сільська рада

с. Липецька Поляна

с. Каллів

Липовецька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Липовець

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Монастирецька сільська Рада

с. Медвежий

с. Облаз

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Тополин

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Нижньобистрівська сільська Рада

с. Нижній Бистрий

с. Противень

с. Широке

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Болехівська міська Рада

Козаківська сільська Рада

с. Козаківка

с. Сукіль

Поляницька сільська Рада

с. Поляниця

с. Бубнище

с. Буковець

Тисівська сільська Рада

с. Тисів

с. Танява

Яремчанська міська Рада

м. Яремча

Ворохтянська селищна Рада

смт Ворохта

Микуличинська сільська Рада

с. Микуличин

Татарівська сільська Рада

с. Татарів

Яблуницька сільська Рада

с. Яблуниця

с. Вороненко

с. Паляниця

Богородчанський район

Солотвинська селищна Рада

смт Солотвин

Бабченська сільська Рада

с. Бабче

Богрівська сільська Рада

с. Богрівка

Глибоківська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Глибока

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Горохолинська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Горохолин Ліс

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Гутянська сільська Рада

с. Гута

с. Стара Гута

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 03.04.96 р. N 398) 

Дзвиняцька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Дзвиняч

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Жураківська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Жураки

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Космацька сільська Рада

с. Космач

Кривецька сільська Рада

с. Кривець

Кричківська сільська Рада

с. Кричка

Луквицька сільська Рада

с. Луквиця

Манявська сільська Рада

сел. Бойки

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 03.04.96 р. N 398) 

с. Манява

Марківська сільська Рада

с. Маркова

Міжгірська сільська Рада

с. Міжгір'я

Монастирчанська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Монастирчани

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Новочинська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Гринівка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Лесівка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Порогівська сільська Рада

с. Пороги

Раковецька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Раковець

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Росільнянська сільська Рада

с. Росільна

Старунська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Ластівці

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Старуня

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Хмелівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Хмелівка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Яблунська сільська Рада

с. Яблунька

Верховинський район

Верховинська селищна Рада

смт Верховина

с. Віпче

Бистрецька сільська Рада

с. Бистрець

с. Берестечко

Білоберізька сільська Рада

с. Білоберізка

Буковецька сільська Рада

с. Буковець

с. Черетів

Верхньоясенівська сільська Рада

с. Верхній Ясенів

с. Рівня

Головівська сільська Рада

с. Голови

с. Чорна Річка

Голошинська сільська Рада

с. Голошина

Гринявська сільська Рада

с. Гринява

с. Біла Річка

Довгопільська сільська Рада

с. Довгополе

с. Кохан

с. Полянки

Замагірська сільська Рада

с. Замагора

Зеленська сільська Рада

с. Зелене

с. Буркут

с. Топільче

с. Явірник

Ільцівська сільська Рада

с. Ільці

с. Великий Ходак

Красниківська сільська Рада

с. Красник

Красноїльська сільська Рада

с. Красноїлля

с. Вигода

Кривопільська сільська Рада

с. Кривопілля

с. Волова

с. Стаїще

Криворівнянська сільська Рада

с. Криворівня

с. Бережниця

Перехресненська сільська Рада

с. Перехресне

Пробійнівська сільська Рада

с. Пробійнівка

с. Грамотне

с-ще Стовпні

Стебнівська сільська Рада

с. Стебнів

Устеріківська сільська Рада

с. Устеріки

Хороцівська сільська Рада

с. Хороцеве

с. Барвінків

Яблуницька сільська Рада

с. Яблуниця

с. Сеньківське

с. Черемошна

Долинський район

Долинська міська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

м. Долина

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

Вигодська селищна Рада

смт Вигода

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

с. Пациків

Витвицька сільська Рада

с. Витвиця

с-ще Вигодівка

Вишківська сільська Рада

с. Вишків

Горинська сільська Рада

с. Гориня

Гошівська сільська Рада

с. Гошів

Кальнянська сільська Рада

с. Кальна

Княжолуцька сільська Рада

с. Княжолука

Кропивницька сільська Рада

с. Кропивник

Лолинська сільська Рада

с. Лолин

с. Ангелівка

с. Максимівка

Малотур'янська сільська Рада

с. Мала Тур'я

Новичківська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Новичка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Новоселицька сільська Рада

с. Новоселиця

Новошинська сільська Рада

с. Новошин

с. Пшеничники

Оболонська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Оболоння

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Підлісківська сільська Рада

с. Підліски

Раківська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 01.02.2006 р. N 85)

с. Раків

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 01.02.2006 р. N 85)

Рахинянська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Рахиня

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Розточківська сільська Рада

с. Розточки

Семичівська сільська Рада

с. Семичів

Слобідсько-Болехівська сільська Рада

с. Слобода-Болехівська

с. Липа

с. Лужки

Солуківська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Діброва

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Солуків

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Якубів

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Станковецька сільська Рада

с. Станківці

с. Церковна

Старомізунська сільська Рада

с. Старий Мізунь

с. Новий Мізунь

Тростянецька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 01.02.2006 р. N 85)

с. Слобода-Долинська

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 01.02.2006 р. N 85)

Шевченківська сільська Рада

с. Шевченкове

с. Мислівка

Яворівська сільська Рада

с. Яворів

Коломийський район

Печеніжинська селищна Рада

смт Печеніжин

Княждвірська сільська Рада

с. Княждвір

Ковалівська сільська Рада

с. Ковалівка

Малоключівська сільська Рада

с. Малий Ключів

Марківська сільська Рада

с. Марківка

Молодятинська сільська Рада

с. Молодятин

Пилипівська сільська Рада

с. Кропивище

Рунгурська сільська Рада

с. Рунгури

Слобідська сільська Рада

с. Слобода

Сопівська сільська Рада

с. Сопів

Косівський район

Косівська міська Рада

м. Косів

Акрешорська сільська Рада

с. Акрешори

Бабинська сільська Рада

с. Бабин

Бане-Березівська сільська Рада

с. Баня-Березів

Брустурівська сільська Рада

с. Брустурів

Великорожинська сільська Рада

с. Великий Рожин

Вербовецька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

с. Вербовець

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

Вижньоберезівська сільська Рада

с. Вижній Березів

Городянська сільська Рада

с. Город

Космацька сільська Рада

с. Космач

Лючанська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

с. Люча

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

Лючківська сільська Рада

с. Лючки

Малорожинська сільська Рада

с. Малий Рожин

Нижньоберезівська сільська Рада

с. Нижній Березів

Пістинська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

с. Пістинь

(перелік доповнено згідно з постановою
Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

Прокуравська сільська Рада

с. Прокурава

Річківська сільська Рада

с. Річка

Розтоківська сільська Рада

с. Розтоки

Середньоберезівська сільська Рада

с. Середній Березів

Снідавська сільська Рада

с. Снідавка

Соколівська сільська Рада

с. Соколівка

Старокутська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Старі Кути

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Стопчатівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Стопчатів

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Текученська сільська Рада

с. Текуче

Тюдівська сільська Рада

с. Тюдів

Уторопівська сільська Рада

с. Уторопи

Черганівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Черганівка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Шепітська сільська Рада

с. Шепіт

Шешорівська сільська Рада

с. Шешори

Яблунівська селищна рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

смт Яблунів

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Яворівська сільська Рада

с. Яворів

Надвірнянський район

Надвірнянська міська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

м. Надвірна

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

Битківська селищна Рада

смт Битків

Делятинська селищна Рада

смт Делятин

Бистрицька сільська Рада

с. Бистриця

с-ще Згари

с. Климпуші

с-ще Причіл

Білоославська сільська Рада

с. Білі Ослави

Верхньомайданська сільська Рада

с. Верхній Майдан

Гвіздська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Гвізд

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Добротівська сільська Рада

с. Добротів

Зарічанська сільська Рада

с. Заріччя

Зеленська сільська Рада

с. Зелена

с. Максимець

с. Черник

Краснянська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Красна

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Лоївська сільська Рада

с. Лоєва

Молодківська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Молодків

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Назавизівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Мирне

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Назавизів

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Пасічнянська сільська Рада

с. Пасічна

с. Букове

с. Постоята

с. Соколовиця

Пнівська сільська Рада

с. Білозорина

с. Мозолівка

с. Пнів

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

Середньомайданська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Вишнівці

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Середній Майдан

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Стримбівська сільська Рада

с. Стримба

Чорноославська сільська Рада

с. Чорні Ослави

Чорнопотоківська сільська Рада

с. Чорний Потік

Рожнятівський район

Болехівська міська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

м. Болехів

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Перегінська селищна Рада

смт Перегінське

с. Закерничне

Вербівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Вербівка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Верхньострутинська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Верхній Струтинь

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Вільхівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Вільхівка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Рошняте

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Грабівська сільська Рада

с. Грабів

с. Крива

Дубівська сільська Рада

с. Дуба

с. Дубшари

с. Лецівка

с. Підлісся

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. N 757)

Ілемнянська сільська Рада

с. Ілемня

Камінська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Камінь

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Князівська сільська Рада

с. Князівське

с. Ясеновець

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Красненська сільська Рада

с. Красне

Креховицька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. N 757)

с. Креховичі

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. N 757)

Липовицька сільська Рада

с. Липовиця

Лоп'янська сільська Рада

с. Лоп'янка

Лугівська сільська Рада

с. Луги

Небилівська сільська Рада

с. Небилів

с. Слобода-Небилівська

Осмолодська сільська Рада

с. Осмолода

с. Гриньків

с-ще Кузьминець

Петранківська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Петранка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Рівнянська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Слобода-Рівнянська

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Ріпненська сільська Рада

с. Ріпне

Рожнятівська селищна рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. N 757)

смт Рожнятів

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. N 757)

Сливківська сільська Рада

с. Сливки

Спаська сільська Рада

с. Спас

с. Підсухи

с. Погорілець

Суходільська сільська Рада

с. Суходіл

Цінівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

с. Цінева

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430)

Ясеновецька сільська Рада

с. Іванівка

Ясенська сільська Рада

с. Ясень

с-ще Бабське

с. Лази

с-ще Погар

с-ще Турівка

с-ще Черепина

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 17.10.2013 р. N 757)

ЛЬВІВСЬКА ОБЛАСТЬ

Бориславська міська Рада

смт Східниця

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 18.12.95 р. N 1018) 

Дрогобицький район

Підбузька селищна Рада

смт Підбуж

с. Сторона

Бистрицька сільська Рада

с. Бистриця

Довжанська-Гірська сільська Рада

с. Довге

Залокотська сільська Рада

с. Залокоть

Новокропивницька сільська Рада

с. Новий Кропивник

с. Гута

с. Майдан

с. Перепростиня

с. Підсухе

с. Рибник

Опаківська сільська Рада

с. Опака

Смільнянська сільська Рада

с. Смільна

с. Жданівка

Старокропивницька сільська Рада

с. Старий Кропивник

Сколівський район

Сколівська міська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

м. Сколе

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Верхньосиньовидненська селищна рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

смт Верхнє Синьовидне

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Дубина

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Межиброди

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Славська селищна Рада

смт Славське

с. Грабовець

Верхнячківська сільська Рада

с. Верхнячка

Волосянківська сільська Рада

с. Волосянка

с. Хащованя

с. Ялинкувате

Головецька сільська Рада

с. Головецько

с. Пшонець

Гребенівська сільська Рада

с. Гребенів

Довжківська сільська Рада

с. Довжки

с. Криве

Жупанівська сільська Рада

с. Жупани

Завадківська сільська Рада

с. Завадка

с. Задільське

Кам'янська сільська Рада

с. Кам'янка

Климецька сільська Рада

с. Климець

Козівська сільська Рада

с. Козьова

с. Орявчик

с. Тисовець

Коростівська сільська Рада

с. Коростів

Корчинська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Корчин

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Крушельницька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Крушельниця

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Лавочненська сільська Рада

с. Лавочне

с. Тернавка

Либохорівська сільська Рада

с. Либохора

Нижньорожанська сільська Рада

с. Нижня Рожанка

с. Верхня Рожанка

Нижньосиньовидненська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Тишивниця

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Опорецька сільська Рада

с. Опорець

Орівська сільська Рада

с. Орів

с. Зимівка

Орявська сільська Рада

с. Орява

с. Погар

Підгородецька сільська Рада

с. Підгородці

с. Сопіт

с. Урич

Плав'янська сільська Рада

с. Плав'я

Риківська сільська Рада

с. Риків

Росохацька сільська Рада

с. Росохач

с. Мита

с. Сухий Потік

Сможенська сільська Рада

с. Сможе

с. Долинівка

с. Нагірне

Труханівська сільська Рада

с. Побук

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Труханів

Тухлянська сільська Рада

с. Тухля

Тухольківська сільська Рада

с. Тухолька

Хітарська сільська Рада

с. Хітар

с. Кальне

Ямельницька сільська Рада

с. Ямельниця

Старосамбірський район

Білицька сільська Рада

с. Біличі

Великолінинська сільська Рада

с. Велика Лінина

с. Лаврів

Великосільська сільська Рада

с. Великосілля

с. Потік

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 08.02.96 р. N 171) 

с. Соснівка

с. Тиха

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 08.02.96 р. N 171) 

Великосушицька сільська Рада

с. Велика Сушиця

с. Буньковичі

с. Заріччя

Верхньолужоцька сільська Рада

с. Верхній Лужок

с. Бусовисько

Волошинівська сільська Рада

с. Волошиново

с. Росохи

Волянська сільська Рада

с. Воля

Головецька сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Головецьке

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Бабина

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Гвоздець

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Грозівська сільська Рада

с. Грозьово

с. Виців

Княжпільська сільська Рада

с. Княжпіль

с. Велике

с. Кропивник

с. Мігово

Мурованська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

с. Тарнавка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Мшанецька сільська Рада

с. Мшанець

с. Галівка

с. Плоске

Ріп'янська сільська Рада

с. Ріп'яна

с. Дністрик

с. Смеречка

Слохинівська сільська Рада

с. Поляна

с. Сливниця

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Старосамбірська міська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

м. Старий Самбір 

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 22.03.2001 р. N 258)

Старявська сільська Рада

с. Старява

с. Катина

с. Лопушниця

Страшевицька сільська Рада

с. Кобло

с. Созань

Стрілківська сільська Рада

с. Стрілки

с. Лопушанка-Хомина

Стрільбицька сільська Рада

с. Стрільбичі

Терлівська сільська Рада

с. Терло

с. Максимівка

Тернавська сільська Рада

с. Тернава

с. Рожеве

с. Поляна

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Тершівська сільська Рада

с. Тершів

с. Завадка

с. Спас

с. Сушиця

Тисовицька сільська Рада

с. Тисовиця

Топільницька сільська Рада

с. Топільниця

с. Недільна

Тур'ївська сільська Рада

с. Тур'є

Ясенице-Замківська сільська Рада

с. Ясениця-Замкова

с. Велика Волосянка

Стрийський район

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Стинавська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

с. Верхня Стинава

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 28.10.2004 р. N 1430) 

Турківський район

Турківська міська Рада

м. Турка

Боринська селищна Рада

смт Бориня

Бітлянська сільська Рада

с. Бітля

с. Сигловате

Боберківська сільська Рада

с. Боберка

с. Дністрик-Дубовий

Верхненська сільська Рада

с. Верхнє

с. Нижнє

с. Яворів

Верхньовисоцька сільська Рада

с. Верхнє Висоцьке

Верхньогусиненська сільська Рада

с. Верхнє Гусине

с. Нижнє Гусине

Верхньояблунська сільська Рада

с. Верхня Яблунька

Вовченська сільська Рада

с. Вовче

Головська сільська Рада

с. Головське

с. Зубриця

с. Кринтята

Завадівська сільська Рада

с. Завадівка

с. Лосинець

с. Мельничне

с. Ясенка-Стецьова

Ільницька сільська Рада

с. Ільник

с. Закіпці

с. Ліктів

с. Радич

Ісаївська сільська Рада

с. Ісаї

Карпатська сільська Рада

с. Карпатське

Комарницька сільська Рада

с. Комарники

с. Буковинка

с. Закичера

с. Зворець

Красненська сільська Рада

с. Красне

Кривківська сільська Рада

с. Кривка

с. Івашківці

Ластівська сільська Рада

с. Ластівка

с. Коритище

с. Свидник

Либохорська сільська Рада

с. Либохора

Лімнянська сільська Рада

с. Лімна

с. Бережок

с. Жукотин

Мохнатська сільська Рада

с. Мохнате

с. Матків

Нижньовисоцька сільська Рада

с. Нижнє Висоцьке

с. Заріччя

с. Ропавське

с. Штуковець

с. Яблунів

Нижньотурівська сільська Рада

с. Нижній Турів

с. Верхній Турів

Нижньояблунська сільська Рада

с. Нижня Яблунька

Присліпська сільська Рада

с. Присліп

Риківська сільська Рада

с. Риків

с. Багнувате

с. Межигір'я

Розлуцька сільська Рада

с. Розлуч

Сянківська сільська Рада

с. Сянки

с. Біньова

Хащівська сільська Рада

с. Хащів

с. Лопушанка

Шандровецька сільська Рада

с. Шандровець

Шум'яцька сільська Рада

с. Шум'яч

Яворівська сільська Рада

с. Явора

с. Мала Волосянка

с. Стоділка

Ясеницька сільська Рада

с. Ясениця

с. Кіндратів

ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСТЬ

Вижницький район

Берегометська селищна Рада

с. Заріччя

Багнянська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

с. Багна

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

Виженська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

с. Виженка

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47) 

Долішньошепітська сільська Рада

с. Долішній Шепіт

с. Лекечі

с. Лопушина

с. Фальків

Луковецька сільська Рада

с. Вовчинець

Мигівська сільська Рада

с. Велике

с. Мигове

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

Черешенська сільська Рада

с. Черешенька

Путильський район

Путильська селищна Рада

смт Путила

с. Паркулина

с. Рижа

с. Тораки

Дихтинецька сільська Рада

с. Дихтинець

с. Греблина

с. Замогила

с. Малий Дихтинець

Довгопільська сільська Рада

с. Довгопілля

с. Греблина

с. Плита

с. Стебні

Киселицька сільська Рада

с. Киселиці

с. Гробище

с. Площі

с. Поляківське

с. Соколій

Конятинська сільська Рада

с. Конятин

с. Великий Липовець

с. Самакова

Мариничівська сільська Рада

с. Мариничі

с. Бисків

с. Петраші

Підзахаричівська сільська Рада

с. Підзахаричі

с. Міжброди

с. Хорови

Плосківська сільська Рада

с. Плоска

с. Лустун

Розтоківська сільська Рада

с. Розтоки

с. Околена

с. Товарниця

с. Ями

Селятинська сільська Рада

с. Селятин

с. Галицівка

с. Руська

Сергіївська сільська Рада

с. Сергії

с. Випчина

с. Рипень

с. Тесницька

с. Фошки

Усть-Путильська сільська Рада

с. Усть-Путила

с. Бісків

с. Шпетки

Шепітська сільська Рада

с. Шепіт

с. Андреківське

с. Верхній Яловець

с. Нижній Яловець

с. Сарата

Яблуницька сільська Рада

с. Яблуниця

с. Голошина

с. Плай

Сторожинецький район

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

Банилово-Підгірнівська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

с. Банилів-Підгірний

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

Старокрасношорська сільська рада

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

с. Стара Красношора.

(перелік доповнено згідно з постановою
 Кабінету Міністрів України від 24.01.2001 р. N 47)

Поиск