Об организации работы по предоставлению населению жилищных субсидий по упрощенному порядку

КМ Украины
Постановление КМ от 21.07.2010 № 624
действует с 24.07.2010
Полный текст документа доступен в системах ЛІГА:ЗАКОН. Вы можете бесплатно протестировать системы ЛІГА:ЗАКОН.

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 21 липня 2010 р. N 624

Київ

Про організацію роботи з надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком

Кабінет Міністрів України постановляє:

1. Установити, що відповідно до пункту 6 Положення про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 жовтня 2008 р. N 921 (Офіційний вісник України, 2008 р., N 80, ст. 2692, N 90, ст. 3006), закупівля товарів, робіт і послуг, пов'язаних з виготовленням повідомлень про надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком, бланків документів для надання таких субсидій і зразків їх заповнення, здійснюється за процедурою закупівлі в одного учасника за погодженням з Міністерством економіки.

2. Міністерству фінансів збільшити Міністерству праці та соціальної політики видатки на виготовлення матеріалів, передбачених абзацом третім пункту 3 цієї постанови, за бюджетною програмою 2501140 "Створення і програмно-технічне забезпечення системи інформаційно-аналітичної підтримки та інформаційно-методичне забезпечення установ системи Міністерства праці та соціальної політики України" в сумі 6596,1 тис. гривень шляхом зменшення видатків за бюджетною програмою 2501150 "Щорічна разова грошова допомога ветеранам війни та жертвам нацистських переслідувань".

3. Міністерству праці та соціальної політики:

затвердити до 23 липня 2010 р. форми заяви про надання житлової субсидії за спрощеним порядком та декларації про доходи і майновий стан осіб, які звернулися за наданням такої субсидії;

забезпечити виготовлення повідомлень про надання населенню житлових субсидій за спрощеним порядком, бланків документів для надання таких субсидій і зразків їх заповнення.

4. Пенсійному фонду України забезпечити до 6 серпня 2010 р. надсилання пенсіонерам матеріалів, зазначених в абзаці третьому пункту 3 цієї постанови.

5. Міністерству економіки погодити в одноденний строк процедуру закупівлі товарів, робіт і послуг, зазначених у пункті 1 цієї постанови, в одного учасника.

 

Прем'єр-міністр України 

М. АЗАРОВ 

Інд. 59

Поиск